Úvěry se špatnou úvěrovou historií

Než budete mluvit o úvěru se špatnou úvěrovou historií, nejprve musíte pochopit pojmy, jako je úvěrová historie a špatné úvěrové historie, a jak se tvoří!

Úvěrová historie je tvořena z přijatých půjček a informací o tom, jak jste tyto půjčky platili. Špatná úvěrová historie se vytváří, pokud jste své závazky nesplnili v dobré víře a věřitelská společnost předložila tyto informace Bance České republiky v souladu s pravidly Registru úvěrů. V Polsku fungují také soukromé dlužnické registry, které obvykle zakládají společnosti pro vymáhání pohledávek.

Pokud máte nesplacené půjčky nebo víte, že vaše data jsou zapsána v některých rejstřících dlužníků, určitě máte otázku: mohu získat půjčku se špatnou úvěrovou historií?! Tato otázka je v kompetenci úvěrové společnosti, to je postoj společnosti poskytnout úvěr člověku, u kterého se špatnou úvěrovou historií. Je možné, že v takové situaci společnost věřitel může požádat o zajištění, ručitele, zajištění nebo požádat o půjčku vyšší úrokovou sazbu.

V žádném případě vám nikdo nemůže zakázat zaregistrovat se na domovské stránce jakéhokoli věřitele a pokusit se získat půjčku, pokud máte špatnou úvěrovou historii. Je docela možné, že špatné úvěrové historii bylo několik let zpět a kromě toho, získáváš dobrý plat, že kreditní společnost, stejně bere v úvahu, při poskytování úvěru. Peněžní úvěr s špatnou úvěrovou historií nemožnou misí, jen je třeba najít vhodné věřitele a počítat s tím, že úvěr je třeba splatit!