Porovnej a vybert si z 0 věřitelů.


Informace o půjčovateli

Hotovostní půjčka by byla dobrým řešením, pokud by bylo naléhavě potřeba dalších prostředků. Porovnejte věřitele, požádejte o půjčku a získejte peníze!


Видео

Roční úroková sazba (Annual Percentage Rate APR)

Roční úroková sazba je celková cena úvěru, která je vyjádřena v procentech. Pro výpočet roční úrokové sazby nejsou zahrnuty náklady, které jsou spojeny s nesplněním povinností vyplývajících z úvěrové smlouvy. Roční úroková sazba pro půjčky může být až 1270% ročně.

Sankční platby nebo informace o zásadách obnovení

V případě, že výše úvěru nebude splacena ve stanovené lhůtě, může věřitel požadovat penále za celkovou částku opožděné platby za každý den prodlení. Pokud není platba provedena po dlouhou dobu, bez dohody s věřitelem, má věřitel právo jednostranně převést inkaso úvěru na třetí společnosti.

Po včasném splacení úvěru se vytvoří dobrá úvěrová historie, která v budoucnu zvyšuje šance na získání úvěru za výhodných podmínek.

Půjčuj si zodpovědně

Online půjčka bude přijatelná, pokud

Půjčka online nebude přijatelná, pokud

Půjčuj si zodpovědně a vyhodnocuj schopnost splácet půjčku. Než si půjčíte, přečtěte si podmínky smlouvy o půjčce a ujistěte se, že je můžete splnit.

Domovská stránka Onlinepujcka365.cz není věřitelem a nevydává půjčky. Všichni věřitelé, kteří mají srovnání, mají příslušnou licenci úvěrové instituce.

Max. APR (roční úroková sazba) 1270%. Minimální doba splácení úvěru je 62 dní, maximální doba splácení je 6 let. Příklad výpočtu: 5000 KČ za 3 měsíce, provize 1685 KČ, celkové náklady 6685 KČ, APR 551%.